Aktualności

Wyszukiwarka zmarłych

Wyszukaj (Search)
Cemetery in Mogilno

pochowanych na cmentarzu parafialnym

rozwiń - zwiń

Figury i krzyże przydrożne

Sanktuaria Archidiecezji Gnieźnieńskiej

Jan Paweł II
* 18.05.1920 + 02.04.2005

Widok na kaplicę Cudownego Obrazu MB
w Częstochowie


PLAN KOLĘDY A.D. 2017-2018

Lp.

Data

Godzina

Miejscowość / ulica

Uwagi

  1.  

27 XII
środa

od 11.00

Izdby (oraz Chabsko
53, 53a; 54; 65)

Msza św. o 17.30

  1.  

28 XII
czwartek

od 10.00

Gozdawa

Msza  św. o 17.30

  1.  

29 XII
piątek

od 10.00

Wyrobki

Msza  św. o 17.30

  1.  

30 XII
sobota

od 10.00

Chabsko
(od rodz. p. Ossowskich
do rodz. p. Petlów)

  Msza  św. o 17.30
 Numery-Chabsko:  37,40,38,37,41a,31,10,
34a-c,33,31,25,29,27,26,25a,
63a,45,48,63,64,65,66,67

  1.  

2 I
wtorek

od 10.00

Chabsko
(od rodz. p. Nowakowskich
do p. Floriana Ciupy)

2,3,4,5,6,7,
8,9,12-a, 11,14a,16a,15,16,
17-a,35,18,19,22,21,74,24

  1.  

3 I
środa

od 10.00

Chabsko
(od rodz. p. Przybylskich
do rodz. p. Budnych
oraz domki)

Numery-Chabsko: 42,55,53,54,55a,56,49,57,59,
48-a,40,10,55-a,40a,

  1.  

4 I
czwartek

od 10.00

Wybudowanie
oraz ul. Dmowskiego

 

  1.  

5 I
piątek

od 17.00

Rzemieślnicza oraz Wybudowanie nr 2,5,31

wraz z rodz.
p. Przybylskich

  1.  

6 I
sobota

od 17.00

Podgórna

 

  1.  

8 I
poniedziałek

od 15.00

Stawiska
od strony Chabska, Jasia
i Małgosi, Bolka i Lolka

Numery-Stawiska: 34a,35,35a, 37,38,39,40,41-a,44,45,47, 48,48b,49,50,50a-c,51a-e,52,36,5a,4a

  1.  

9 I
wtorek

od 15.00

Stawiska  
od Pani Chmiel do torów
Puchatka,  Leśnych Skrzatów, Calineczki

Numery-Stawiska: 24,23a-h,26,25

  1.  

10 I
środa

od 15.00

Stawiska
Sezamkowa
Sierotki Marysi
Misia Uszatka

Numery-Stawiska: 52a-b,57,59a

  1.  

11 I
czwartek

od 15.00

Stawiska - początek
oraz ul. Kościuszki 48-32

Numery-Stawiska: 54,1a-b,3a-h,55

  1.  

12 I
piątek

od 17.00

Al. Niepodległości,
Wąska, Moniuszki,
Wodna, Ks. Wawrzyniaka

 

  1.  

13 I
sobota

od 10.00

Stawiska
od rodz. p. Ciórkowskich do p. Wyroślak

Msza  św. o 17.30
Numery-Stawiska: 22,21a,28,33,21,27,20,19,18,17,
29a-b,15,13,12-a,11-a,9,8, 7,6,5,53,4,31,32a,3,32a-b,34,25

  1.  

15 I
Poniedziałek

od 15.00

Pułaskiego

 

  1.  

16 I
wtorek

od 15.00

Dworcowa

 

  1.  

17 I
środa

od 15.00

Słowackiego - 1-11

 

  1.  

18 I
czwartek

od 15.00

Słowackiego - 12-14

 

  1.  

19 I
piątek

od 17.00

Słowackiego 15-18

 

  1.  

20 I
sobota

od 10.00

Kościuszki 30-1

Msza  św. o 17.30

  1.  

22 I
poniedziałek

od 15.00

Betonowa

 

  1.  

23 I
wtorek

od 15.00

Narutowicza

 

  1.  

24 I
środa

od 15.00

Hallera 41-17

 

  1.  

25 I
czwartek

od 15.00

Hallera 15-1

 

  1.  

26 I
piątek

od 17.00

Pl. Wolności 14-26

 

  1.  

27 I
sobota

od 10.00

Benedyktyńska

Msza  św. o 17.30

  1.  

29 I
poniedziałek

od 15.00

Pl. Wolności 2-10

 

  1.  

30 I
wtorek

od 15.00

Pl. Wolności 12
oraz Jagiełły 18-22

 

  1.  

1 II
czwartek

od 15.00

Jagiełły 2-16

 

  1.  

2 II
piątek

od 10.00

Rynek

Święto Ofiarowania
Msza  św. o godz. 9.00 i 17.30

 

3 II
sobota

od 11.00

termin rezerwowy

Przed południem – Chorzy
Po południu: Ślub o godz. 15.00